sobota, 27 kwietnia 2013

Brwi - regulacja .

Dziś post poświęcony brwią a  w szczególności  ich regulacji .


Właściwie każde brwi wymagają drobnej korekty. Ale korygując je  by nie  stracic naturalnego wyglądu .Najkorzystniej wyglądają brwi średniej grubości . Zbyt cienkie wyostrzają rysy , a zbyt grube  stwarzają wrażenie zaniedbania.

Długośc w sam raz. 
Wyznaczamy ją posługując się dwoma ołówkami . Jeden z nich przykładamy  do skrzydełka naos  i do wewnętrznego kącika oka, drugim do skrzydełka nosa  i - pod kątem do zewnętrznego kącika oka . Miejsca gdzie patyczki przecinają brew  wyznaczają nam jej prawidłową długośc .

Sztuka wyrywania.
Jeśli brwi mają ładną linię ,  wystarczy je tylko wyrównac . Niewielką korektę można wykonac samemu pesetą , większe zmiany lepiej zostawic specjalistą . Brwi najłatwiej reguluje się po kąpieli  wtedy wyrywania mniej boli .Trzeba to robic w miejscu dobrze oświetlonym , najlepiej korzystając z lusterka  powiększającego .Włoski wyrywamy  pojedynczo ,  zgodnie z kierunkiem ich wzrostu . Z łuku usuwa się pojedyncze włoski , które rosną poza linią i te u  nasady .Malowanie brwi  ukarze się niebawem :)

9 komentarzy:

 1. Jeśli jesteś znudzona tandetnymi blogami, przez które przewijają się te same wiadomości, porady i kopiowane artykuły, to wstąp do nas. Nasi e-redaktorzy i osoby współpracujące z nami, dbają o jakość informacji, ich wiarygodność, oraz poziom. Staramy się publikować treści świeże i atrakcyjne. U nas nie ma ściemy. Stawiamy na kreatywność. Zapewniamy dużo rozrywki, pomocy naukowych w tym także korepetycji w formie instrukcji, porad kosmetycznych i modowych, a także tych życiowch dotyczących miłości lub przyjaźni. Znajdziesz też mnóstwo ciekawych artykułów na wiele tematów, jak i również dodatki na bloga, mini gry online, ciekawostki ze świata i zagadki logiczne. Właściwie wszystko, czego potrzeba aby poczuć się prawdziwą nastolatką. Zapraszamy, dołącz do nas!

  www.metro-teen.blogspot.com

  Pozdrawiamy
  załoga METRO TEEN

  OdpowiedzUsuń
 2. Ech, chciałabym mieć pięknie, gęste, ciemne brwi. A mam jasne i rzadkie. Jedna brew mi się dziwnie układa :P Ciężko z nimi cokolwiek zrobić, no ale taka moja uroda :D Jestem blondynką o niebieskich oczach i jasnej karnacji, więc na szczęście chyba w nich tak tragicznie nie wyglądam. Czasami, jak widzę je na zdjęciu, to się zastanawiam, czy w rzeczywistości też je tak widzą ludzie. Mam nadzieję, że nie :D

  OdpowiedzUsuń
 3. tak moim zdaniem brwi to najeważniejsza częśc zaraz po oczach <3 dziękuje ci za ten post <3 od dawna chcialam się zdecydować na jakiś kształt i już wiem :**
  thx <3
  zapraszam :D będzie miło jeśli wpadniesz :**
  http://martynka-stylowa.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. ciekawy post !
  Świetny blog obserwujemy?
  www.my-life-the-pula.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 5. Oh wow! So interesting! Thank you! ^_^

  OdpowiedzUsuń
 6. Zostałaś nominowana przeze mnie
  do Liebster Blog Award
  po szczegóły zapraszam na mojego bloga

  OdpowiedzUsuń
 7. Bardzo fajny post, przydatny. Obserwuje i czekam na więcej :)
  Zapraszam też do mnie
  http://avida-dolars.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 8. czekamy, czekamy :)
  obserwuję :) zachęcam i Ciebie :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Bardzo przydatny post ;))
  www.caramel-curls.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń